Wyślij wiadomość
Dom O nas

Teaminfo

profil firmy

Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd profil firmy 0

Nauka i technologia przynoszą korzyści ludzkości, innowacje są przyszłością.HaoKang koncentruje się na produkcji łóżek szpitalnych od ponad 18 lat, HaoKang zdobył ponad 53 patenty krajowe, przeszedł międzynarodową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO13485: 2016 i zatwierdzenie certyfikatu CE Unii Europejskiej.HaoKang zainwestował znaczne środki we wprowadzenie na świecie zaawansowanych automatycznych urządzeń produkcyjnych.

 

Od 2009 roku HaoKang zainwestował w budowę nowej bazy produkcyjnej w południowej części prowincji Guangdong o nazwie Nansha Guangzhou, będącej geograficznym centrum Kantonu, Hongkongu i Makau.Cały obszar to ponad 15 000 metrów kwadratowych, łączne zdolności produkcyjne sięgają 3000 zestawów łóżek miesięcznie.Haokang wprowadził na dużą skalę sprzęt i maszyny, takie jak sprzęt do przetwórstwa tworzyw sztucznych, sprzęt i urządzenia do obróbki form, automatyczna linia do spawania robotów, automatyczna linia do malowania natryskowego i linia do montażu gotowych produktów, aby wypełnić cały zestaw łóżka szpitalnego wykonanego przez my sami.

 

Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd profil firmy 1

Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd profil firmy 2

 

Dzięki silnej sile w zakresie badań i rozwoju technologicznego oraz wiodącej koncepcji projektowej w branży, Haokang zbudował linię montażową 4.0 „Inteligentnej produkcji” „Haokang” z pewnością będzie liderem w przyszłości branży, zapewni rynkowi globalną synchronizację, spójność, niezrównaną jakość ” opłacalne ”produkty.

 

Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd profil firmy 3

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd profil firmy 0Marka HaoKang
Wide Sky to HAO, Health Body to KANG.Haokang, Guangzhou ---- Nasza historia marki.
Guangzhou Haokang Medical Instrument Co., Ltd. znajduje się w dystrykcie Nansha w mieście Guangzhou, geograficznym centrum Kantonu, Hongkongu i Makau.Od ponad 18 lat specjalizuje się w produkcji łóżek szpitalnych, produktów pielęgniarskich i związanych z nimi mebli szpitalnych dla branży pielęgniarskiej.
Haokang ma zespół profesjonalnie wyszkolonych talentów, z doskonałą technologią i zaangażowaniem, zapewniający silne wsparcie techniczne w zakresie rozwoju i produkcji produktów.
Wszystkie produkty Haokang są niezależnie projektowane i produkowane, zapewniając ścisły nadzór nad każdym komponentem w procesie produkcyjnym i dążąc do zapewnienia rynkowi globalnej synchronizacji, spójności i niezrównanych produktów o „super wysokim stosunku wydajności do ceny”.
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HaoKang

Ilość pracowników : 120~150

Coroczne wyprzedaże : 8 million-10 million

Rok założenia : 2002

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangdong Haokang Medical Equipment Co., Ltd Certyfikaty